Notariusz Kraków

Notariusz Bartosz Franckiewicz udziela szczegółowych informacji, zaś czynności notarialnych polegających na: poświadczaniu zgodności odpisów, wypisów, wyciągów lub kopii z okazanymi dokumentami, daty okazania dokumentów, daty pozostawania osoby przy życiu oraz własnoręczności podpisów dokonuje na bieżąco.

Pozostałe czynności notarialne dokonywane są w siedzibie Kancelarii w Krakowie, po wcześniejszym telefonicznym, elektronicznym lub osobistym uzgodnieniu ich terminów, w uzasadnionych przypadkach także w innych godzinach oraz w dni wolne od pracy.

Chcemy żeby każdy z Państwa czuł się u Nas dobrze i komfortowo – zapraszamy do przyjaźnie urządzonego wnętrza w samym centrum Krakowa, dostosowanego również do potrzeb osób niepełnosprawnych, z nieograniczonym dostępem do wi-fi i pachnącą od wejścia kawą. Wszyscy są u Nas zawsze mile widziani, dlatego nie muszą się Państwo obawiać wizyty z dziećmi. Postaramy się wypełnić Im czas, w trakcie kiedy Państwo będą załatwiać swoje ważne sprawy.

Kancelarię w obecnym kształcie prowadzi notariusz w Krakowie Bartosz Franckiewicz. W 2008 roku ukończył studia prawnicze i w tym samym roku rozpoczął pracę i przygodę z notariatem – początkowo jako aplikant, a po pozytywnie złożonym w 2012 roku egzaminie notarialnym, w charakterze asesora notarialnego, później zastępcy notarialnego. W 2015 roku otrzymał powołanie Ministra Sprawiedliwości na stanowisko notariusza.

Szczegółowe informacje dotyczące czynności notarialnych, potrzebnych dokumentów, dostępnych terminów oraz wysokości podatków i opłat związanych z czynnością, można uzyskać nieodpłatnie bezpośrednio w Kancelarii, telefonicznie lub za pomocą poczty elektronicznej.